On-line tréninkový kurz a hra Trikujeme dál!  

Díky této akci se do trénování v dalších týdnech fakt obuješ a naučíš to, co opravdu chceš a/nebo potřebuješ. Lepší motivaci k pravidelnému trénování nenajdeš! A jelikož bude každý tým cvičit „to svoje“, čeká tě moře inspirace pro vlastní tréninky.

Ať už ti chybí nápady, morálka pro pravidelné trénování, oko zkušeného trenéra nebo společnost stejně naladěných lidí, tady jsi správně! 🙂

V tomto kurzu tě čekají pravidelné tréninkové cally, odpovědi na dotazy, zpětná vazba na tvůj trénink, pomoc při výběru cviků a taky motivační soutěž. 

Přidej se a uvidíš, kam se dokážeš posunout díky pravidelnému tréninku, který má hlavu a patu. Začínáme 19. dubna. 

Poklona-triky.jpeg

Jak to bude celé probíhat?

Celá hra bude probíhat v uzavřené skupině na Facebooku v termínu 19. 4. – 7. 6. 2023 (součástí je týdenní pauza). 
 

ODPOVĚDI NA OTÁZKY
Ve skupině se můžeš ptát kdykoli, odpovídat budu v rámci živých vysílání na ZOOMu (záznam bude vždy k dispozici) vždy 1x týdně. 
SOS dotazy – na otázky, které nepočkají ani den, budu odpovídat každý den ve skupince. 

ZPĚTNÁ VAZBA
Svůj trénink a jakékoli potíže můžeš řešit při setkáních nebo v dotazech. Na závěr každého týdne (neděle – úterý) můžeš přidávat video z tréninku v délce max 2 minuty ke konzultaci. 

Pokud to nebude dostačující pro zhodnocení cviku, limit bude individuálně navýšen.
 
SOUTĚŽ
Opět si dáme malou soutěž o ceny, jako zpestření a pro některé motivaci navíc. 🙂 

Odpovědi na časté dotazy

CO SE BUDE TRÉNOVAT?
Před začátkem hry si zvolíš vlastní set cviků (celkem 12) a těm se budeš v rámci hry věnovat. Já ti budu celou dobu po ruce – pomáhat, radit a motivovat. 🙂
Zvolit si můžeš jakýkoli trik a některé dílčí dovednosti z běžného provozu a života nebo ze sportu. 
Není možné pracovat na komplexních a příliš obecných chováních jako např. chci naučit sbíhačky od A do Z, chci naučit mého psa vycházet s ostatními psy apod. 

Pokud nemáš jistotu, napiš mi na jitka@tutas.cz 

BUDOU K DISPOZICI LEKCE A NÁVODY, JAK JEDNOTLIVÉ CVIKY NAUČIT?
Jelikož bude mít každý jiné cviky, nebudou lekce, ale „jak na to“ probereme podle potřeby individuálně. Nebudeme probírat všechny cviky najednou, ale rozložíme si je do několika týdnů. První várku probereme při úvodním setkání ještě před začátkem hry. 

CO KDYŽ SI NEVYMYSLÍM DOST TRIKŮ? NEBO JICH NAOPAK CHCI NAUČIT 20?
Toho se vůbec bát nemusíš! 
Na začátku dostaneš dlouhý seznam nejrůznějších triků, takže pokud nemáš přání a nápady, vybereš ze seznamu, co tě láká. Můžeš učit něco zcela nového nebo si zvolit cviky k dotrénování a vypilování.

Pokud máš naopak nápadů moc, vybereš první dvanáctku a když to půjde dobře, klidně se vrhneme na triky z další desítky. 
 
JE PRO MĚ HRA VHODNÁ?
Pokud jsi úplný začátečník a tvůj pes neumí nic, tato hra pro tebe vhodná není. Pokud máš nějaké základy, přidej se v klidu mezi nás. 

Na zkušenostech psa nezáleží. Jelikož si každý trénuje to, co zrovna potřebuje, ráda tu přivítám štěňata, aktivní sportovce i psí seniory. 

Úvodní setkání bude v úterý 18. dubna a pak to rozjedem!
Přidej se do kolektivu stejně zapálených lidí a posuň se v trénování zase o kus dál. 

Cena je 3870,- a je možnost platbu rozdělit na dvě části. 

Máš ještě nějakou otázku? Napiš mi na jitka@tutas.cz , ráda na tvé dotazy odpovím. 🙂 

Těším se na všechny skvělé týmy, se kterými se budeme potkávat!

E589A4AA-28E8-4331-9960-95AE309BEB65

Triky jsou jedna z věcí, které mě provází od samého začátku mého trénování se psy. První roky jsem je učila pouze pro zábavu. Až postupem času jsem si začala uvědomovat, že triky mají mnohem hlubší význam.

Je škoda, že spousta lidí vnímá triky pouze jako srandičky pro zábavu. Zábava to je, to rozhodně ano! Ale má tolik pozitivních účinků na fyzický i mentální stav psa, že si rozhodně zaslouží lepší nálepku. 

Triky jsou součástí života mých psů, od štěňátka až po seniorská léta. Nikdy není pozdě začít a nikdy není ten správný čas s tím skončit! 🙂