Nepřestávej si hrát ✨

Přijď si pro nápady a najeď na vlnu pravidelného cvičení v nové tréninkové hře! Čeká tě plno triků a cvičení na hlavu, procvičení těla, hry pro radost i užitek. Každý týden nové úkoly v různých variantách, pro pejsky mladé, nezkušené, pokročilé i seniory. Pro nenasytné akčňáky i pár bonusových výzev navíc. 🤩
Uvidíme se tam? 

JDU DO TOHO!

Hra potrvá 7 týdnů, každý týden dostaneš několik úkolů a pokud by ti to náhodou nestačilo, k tomu ještě pár výzev navíc.
“Tyy jo, budu to stíhat?” 🙈
Jasně, že budeš! Zadání jsou stručná, na trénink ti vždy stačí pár minut. Cílem není systematicky pracovat na všech cvicích po celou dobu, ale vyzkoušet něco nového, dělat tréninky pravidelné, rozmanité a zábavné pro obě strany. Na konci hry se můžeš rozhodnout, co tě nejvíc bavilo a jaké cviky si chceš dotáhnout do finále. Inspirace do dalších tréninků načerpáš hromadu. ☺️  Každý týden budeš mít prostor i na volné dny nebo jiné aktivity. 

K úkolům můžeš vždy přidat jedno video ke zhodnocení a hlavně se 2x během hry potkáme u otázek a odpovědí, kde budu odpovídat na tvé tréninkové dotazy a kde můžeme cviky ze hry probrat více do hloubky. 

Hra je pro tebe to pravé, pokud

máš málo času a chybí ti motivace do pravidelného cvičení.

Cvičit pravidelně, zvlášť pokud nás netlačí nějaký sportovní výkon, to může být fakt fuška. Ono se vždycky najde něco, co nám do toho vleze nebo proč se nám zrovna teď nechce.
Tahle hra tě nakopne do pravidelného cvičení, to budeš koukat! 😀 Čas ti ušetří konkrétní úkoly a jasná zadání, takže nemusíš nad ničím bádat. Nebudeme dřít jak koně, budem si prostě každý den chvilku hrát. 🫶

chceš rozvíjet vztah (a schopnosti) se svým štěnětem nebo udržovat ve formě svého seniora.

Krátká cvičení na hlavu i na tělo, akrobatické kousky ale nečekej. Cvičení jsou skvělá na rozvíjení vztahu a schopností tvého štěněte, stejně tak na udržení fyzických schopností a mentální pohody u psích seniorů. Díky různým variantám nezáleží ani na tom, kolik zkušeností pes má. Zkrátka úkoly vhodné pro všechny věkové kategorie!

ti chybí nápady a prostě nevíš, co cvičit.

Díky hře nebudeš muset vymýšlet, co furt cvičit! Je jedno, jestli máš jen málo nápadů nebo toho tvůj pes už zkrátka dost umí. Budeme si ukazovat různé variaci triků a cvičení, aby inspiraci načerpali všichni, bez ohledu na pokročilost psa. 

chceš do tréninku vnést více radosti a pohody.

Třeba vůbec nemáš problém pravidelně trénovat. Možná se psem sportuješ a pravidelný trénink je pro tebe samozřejmost nebo řešíš nějaké “problémové chování” a tak si taky neoddychneš. 
Tahle hra může váš společný program oživit. Je to osvobozující cvičit se psem něco, kde se můžeme zkrátka jen bavit! Kde nezáleží na tom, jaký pes podá výkon a jak rychle mu to půjde. Hoď starosti za hlavu a pojď cvičit zkrátka jen proto, že je to naprosto boží společná aktivita.

Potřebuješ jen pár minut denně a již nějaké zkušenosti s trénováním, ať si poradíš bez podrobných návodů.

Nečekají tě totiž vzdělávací lekce jako v kurzech, detailní postupy k nácviku ani rozsáhlé zpětné vazby na tvůj trénink – pokud je to něco, o co stojíš (nebo co jako psovod začátečník potřebuješ), lepší volba pro tebe bude on-line kurz nebo individuální plán, kde je tréninková podpora mnohem větší a kde spolu jdeme opravdu “za ručičku”. 💪 

SHRNUTÍ, CO VŠECHNO TĚ ČEKÁ

Každý týden nové úkoly + několik bonusových výzev.
Ke každému úkolu textové zadání a ukázkové video, varianty pro různě pokročilé.
Dvě setkání na Zoomu, kde probereme všechny dotazy.
Soutěž o krásné ceny.
7 týdnů společného cvičení. 

Tréninková hra bude probíhat v soukromé skupině na Facebooku.
Začínáme 10. ledna, končíme 28. února.
Cena 2640 Kč 

Přístup ke skupině se všemi materiály zůstává 2 roky. 

Máš ještě nějakou otázku? Napiš mi na info@tutas.cz

A pokud ne, přidej se, odstartujem ten nový rok ve velkém stylu! 🤩

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo pro tebe webinář připravil?

JITKA LIZNOVÁ
Jsem zkušená trenérka a závodnice a mou specialitou je propracovaná příprava psů na sport.

Trénování psích sportovců se věnuji již spoustu let a právě pozornost je ve světě psích sportů zásadní. Sama aktivně závodím, několikrát jsem reprezentovala na FMBB v agility (mistrovství světa belgických ovčáků), na European Open, dál mám splněné zkoušky z obedience, dogdancingu a noseworku (s několika psy). Díky zkušenostem z různých sportů vím, jak psa efektivně připravit, aby spolehlivě a s radostí spolupracoval s psovodem. Kdekoli a kdykoli. 

Věřím, že každý tým dokáže růst a splnit si své sny. A třeba je prvním krokem ke splnění tvých snů právě tento webinář. :-) 

Co o mě říkají moji studenti?

“Kurzy s Jitkou vrele odporucam, lebo vie dokonale vysvetlit problematiku cviku a taktiez prevedenie cviku. A co je najpodstatnejsie, vidiet ze nielen agility, ale aj samotna uloha trenera ju velmi bavi a to dodava neskutocne vela energie a motivacie do dalsich treningov.”
Jana
účastnice kurzu Jak vyzrát na rozlišovačky
“Videa jsou hezky zpracována a všechny dotazy vždy do detailu zodpovězeny. Za mě veliká spokojenost!!”
Alena
účastnice kurzu Jak vyzrát na rozlišovačky a Bývalí psí sportovci
“Milé vystupování, dokonalá zpětná vazba. Vřele doporučuji.”
Lenka
účastnice kurzu Jak vyzrát na rozlišovačky